Одлуком Покрајинског секретеријата за образовање,прописе управу и националне мањине-националне заједнице,а на предлог покрајинског секретаријата за здравство и Института за јавно здравље Војводине,због широке распрострањености вируса грипа привремено је обустављена настава од 12.2. до 21.2.2020.године ( 7радних дана). У сарадњи са директорима основних и средњих школа на територији општине Нови Сад водећи се релевантним законским одредбама са циљем да обезбедимо квалитетну надокнаду пропуштеног рада и да не оптеретимо ученике,на састанку Наставничког већа једногласно је усвојен план надокнаде.

Важна напомена: Овај распоред важи са све дане ОСИМ ПОНЕДЕЉКА. Понедељком часови трају по устаљеном распореду звоњења.

Субота 28. март је наставна а ради се по распореду од петка.

У  периоду од 21. априла до  29. маја план надокнада часова за СРЕДУ и ЧЕТВРТАК: