19. новембра, поводом "светског дана права детета" у нашој школи одржано је такмичење у игрању видео игрице "Counter strike: Condition Zero" које је организовала наставница информатике Милица Звекић. У такмичењу је учествовало 20 тимова и преко 80 ученика. Три првопласирана тима су освојила награде (слушалице, мишеви, подлоге).

Први пут у досадашњим такмичењима имали смо ту част да видимо и храбре припаднице лепшег пола како учествују у овом виду такмичења и надамо се да ће и следеће године бити још више храбрих девојчица које ће стати раме уз раме са дечацима и борити се за награде. :)

Победничка екипа ове године је: "Пластична ограда", храбри момци из 8. разреда.

2. место је заузела екипа "Бомбе 90-тих"

3. место је заузела екипа "Пухаре".

Овим путем се захваљујем свим учесницима турнира а победницима честитам на освајању награде. Видимо се и следеће године!!!

Милица Звекић