СНПЧ А7 Ульяновск, обзоры принтеров и МФУ

ДАТУМ И ВРЕМЕ

КАЛЕНДАР АКТИВНОСТИ  8. РАЗРЕДА

31.05.2019.   петак

Последњи  наставни дан

СЕДНИЦЕ

 
НАСТАВНИЧКО  ВЕЋЕ  УТОРАК    04.06.    У  18 :00 ЧАСОВА
 

11.јуна 2019. УТОРАК

у 19:00

Подела  диплома , сведочанства о завршеном осмом разреду  и завршна приредба  у 18:00.час.

28-29.06.2019.

од 8 до 15 часова

Подела  уверења   о положеном  завршном  испиту и сведочанства  о  завршеној  Основној школи (приликом попуњавања листе жеља)

17.06.2019. понедељак од  09 – 11  часова

Завршни испит -тест из српског (матерњег) језика

18.06.2019.    уторак               од  09 – 11  часова

Завршни испит - тест из математике

19.06.2019.  среда

од 09 – 11   часова

Завршни испит - комбиновани тест

21.06.2019.   петак

до 8 часова

Прелиминарни резултати завршног испита

22.06.2019. субота         од 8.00 до 16.00 часова

Пријем и решавање  жалби ученика на резултате завршног испита у основним школама  у присуству  родитеља

24.06.2019. понедељак 8.00 до 16.00 часова

Пријем и решавање жалби ученика на резултате  завршног испита у окружним  уписним комисијама

27.06.2019. четвртак  од 8 часова

Објављивање коначних резултата завршног  испита

28-29.06.2019 петак  и субота од 8.00 до 15.00 

Попуњавање  листе  жеља  у школи  са  одељенским старешинама  у присуству  родитеља

03.07.  среда

од 8.00 часова

Провера листе жеља од стране ученика у основним школама

03. 07. среда

од 8.00 до 15.00 часова

Пријем жалби ученика на изражене жеље и уношење исправки

04.07. петак од 12 часова            

Објављивање званичне листе жеља ученика у основним школама, провера листе жеља на званичном и техничком сајту

недеља 07.07.2019.                             од 8 часова

Објављивање званичних резултата расподеле по школама и образовним профилима у основним школама

недеља  07.07.2019.-           од 8.00 до 15.00 часова

Објављивање преосталих слободних места за упис у другом кругу

08. и 9. јула

од 8.00 до 15.00 часова

Упис ученика у средње школе - први уписни круг

понедељак 08.07.  од 8 до 15 часова

Попуњавање, предаја и уношење листе жеље ученика за други уписни круг

среда  10.07.

од 8 часова

Коначан распоред ученика по школама, смеровима гимназија и образовним профилима

четвртак  11.07.2019.    од од 8-15:00 часова

Упис у ченика  у  школе  -други  уписни круг

Ko je na mreži: 17 gostiju i nema prijavljenih članova