Републичко такмичење из српског језика

7. разред:

Јована Попов          2. место

Ментор: Оливера Ћурчић

--------------------------------------------------------

Републичко такмичење из математике

6. разред:

Никола Сечујски         1. место

Ментор: Проф. Сузана Лаковић

-------------------------------------------------------

Стони тенис - Општинско такмичење

Немања Крбавац 3. место

-----------------------------------------------

Пливање Општинско - Окружно такмичење 24.10.2022.

Дрк Сташа 7а   1. место (пласман на републичко)

Константин Ратковић 6г - 2. место

Дрк Кристина 5б - 3. место (делфин)

---------------------------

Пливање републичко такмичење 21.02.2021. Ниш

Дрк Сташа 7а, 2. место (слободно)

--------------------------------------

Карате - међуокружно такмичење

Јована Максовић 5г - борбе 1. место

-------------------------------------------

Шах - Општинско такмичење 05.03.2023.

Вугдалић Емилија 6г    1. место

Вугдалић Катарина    1. место

--------------------------------------

Карате - Републичко такмичење 12.03.2023.

Јована Максовић 5г - 3. место

--------------------------------------------

Шах међуокружно и окружно такмичење

Вугдалић Емилија  6г  1. место

Вугдалић Катарина - 1. место

--------------------------------------------

Џудо - мађуокружно такмичење 02.04.2023.

Петар Младеновић  -   1.место

Лазар Богдановић 7в  -  3. место

----------------------------------------------

 

 

 

Међуокружно такмичење у пливању - дисциплина краул 50м

Ратковић Константин          2. место

------------------------------------------------------

Републичко такмичење из физике

6. разред:

Никола Сечујски             1. место

Филип Урошевић            2. место 

Теодора Лакић                3. место

Ментор: проф. Зоран Мићић 

------------------------------------------

Републичко такмичење у програмирању и управљању дроновима

5. место освојиле су као екипа ученице из 7. разреда:

Катарина Рељин

Љубна Брканић

Тара Коцић

Ника Колесар

Ментор: проф. Милица Звекић

-------------------------------------------

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ХЕМИЈЕ

7. разред

Зарије Чуровић                2. место

Ментор: Радослава Одавић

-------------------------------------------

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ БИОЛОГИЈЕ:

Пети разред:

Обреновић Тедора      2. место

Сладић Филип             2. место

Петровић Ђорђе         3. место

Ментор: Оливера Лечић

----------------------------------------------

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ - КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА

Лечић Уна                  2. место

Ментор: Оливера Ћурчић

---------------------------------------------

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА И ЈЕЗИЧКЕ КУЛТУРЕ

5. РАЗРЕД

2. место

Тадеј Дамјанац (ментор: Милица Теслић)

Вук Цветковић (ментор: Оливера Ћурчић)

3. место

Милана Костић (ментор: Оливера Ћурчић)

Исидор Мајсторовић (ментор: Оливера Ћурчић)

6. РАЗРЕД

2. место

Лука Трајковић (ментор: Ана-Марија Тохољ)

Марко Трајковић (ментор: Ана-Марија Тохољ)

Теодора Лакић (ментор: Бојана Релић)

3. место

Вишња Ђурић (ментор: Бојана Релић)

7. РАЗРЕД

1. место

Јована Попов (ментор: Оливера Ћурчић)

3. место

Лана Цветковић (ментор: Вук Туцаков)

-----------------------------------------------

МЕЂУОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ - ЏУДО

1. место 

Петар Младеновић - 1. раз.

3. место

Лазар Богдановић - 7. раз.

5. место 

Теодор Јовановић - 1. раз.

Матија Урошевић - 4. раз.

Матија Гецић - 8. раз.

--------------------------------------------

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ИНФОРМАТИКЕ И РАЧУНАРСТВА - ПРОГРАМИРАЊЕ И УПРАВЉАЊЕ ДРОНОМ 25.03.2023.

3. МЕСТО освојила је екипа "Штрумпфете" (7.в разред):

Тара Коцић

Љубна Брканић

Ника Колесар

Катарина Рељин

Ментор: Милица Звекић

-----------------------------------------------

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ БИОЛОГИЈЕ 18.03.2023.

Пети разред: 

Петровић Ђорђе             1.место

Сладић Филип                2. место

Обреновић Теодора      3. место

Седми разред:

Цветковић Лана            1. место

Ментор: Оливера Лечић

----------------------------------------------------------

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ 18.03.2023.

На окружном такмичењу из математике које је одржано у суботу, 18.3.2023. године ученици наше школе остварили су следећи пласман:

Трећи разред

1. Никола Вукановић – 1. место,ментор: Драгица Кривокућа

2. Нера Грбовић – 1. место,ментор: Ана Дитрих

 

Четврти разред

1. Марко Живковић - 2. место,ментор: Дијана Малиџа Свитлица

2. Аљоша Радошевић - 3. место,ментор: Јелена Алексић

3. Софија Кузељевић - похвала,ментор: Дијана Малиџа Свитлица

4. Лазар Лирић - похвала,ментор: Јелена Алексић

 

Пети разред

1. Стефан Васиљевић - 1. место,ментор: Марија Кузељевић

2. Одеса Марија Каса - Хорват - 3. место,ментор: Марија Кузељевић

3. Ђорђе Петровић- похвала,ментор: Марија Кузељевић

4. Мариа Ковалска-похвала,ментор: Марија Кузељевић

 

Шести разред

1. Никола Сечујски - 1. место, ментор: Сузана Лаковић

2. Васја Цицмил - 3. место, ментор: Сузана Лаковић

3. Матија Теодоровић - похвала, ментор: Сузана Лаковић

Свим ученицима честитамо на пласману на окружном такмичењу.

-------------------------------------

РЕГИОНАЛНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ФИЗИКЕ

6. разред:

Никола Сечујски              1. место

Филип Урошевић             1. место

Теодора Лакић                3. место

Нађа Јаничић                  3. место

Миња Даниловић             3. место

Ментор: проф. Зоран Мићић 

7. разред

Дуња Атанасковић           2. место

Ментор: проф. Слађана Илић Петровић

----------------------------------------

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ - СРПСКИ ЈЕЗИК

5. разред:

Тадеј Дамјанац                 1. место

Ментор: Милица Теслић

Вук Цветковић                  1. место

Ментор: Оливера Ћурчић

Милана Костић                 3. место

Исидор Мајсторовић         3. место

Лазар Леринц                   3. место

Ментор: Оливера Ћурчић

6. разред:

Марко Трајковић               2. место

Лука Трајковић                 2. место

Ментор: Ана-Марија Тохољ

Никола Сечујски                2. место

Ментор: Бојана Релић

Теодора Лакић                  3. место

Вишња Ђурић                    3. место

Ментор: Бојана Релић

7. разред:

Јована Попов                    3. место

Емилија Миљковић            3. место

Ментор: Оливера Ћурчић

Лана Цветковић                3. место

Ментор: Вук Туцаков

------------------------------

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ - ИСТОРИЈА

6. разред:

Лука Трајковић                 1. место

Марко Трајковић               1. место

Ментор: Радован Мркшић

7. разред:

Вишња Трнинић                3. место

Владислав Оченаш            3. место

Урош Зарић                       3. место

Ментор: Радован Мркшић

8. разред:

Алексеј Петровић        3. место

Ментор: Зорица Суботин Јовановић

---------------------------------

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ - ХЕМИЈА

 

7. разред:

Зарије Чуровић      1. место

Ментор: Радослава Одавић

---------------------------------

МЕЂУОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ - КАРАТЕ

5. разред.

Јована Максовић         1. место

8. разред  

Наталија Поповић        5. место

----------------------------------

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ - ФИЗИКА

На општинском такмичењу из физике које је одржано у суботу, 11.02.2023. године ученици наше школе остварили су следећи пласман:

Шести разред

Никола Сечујски        2. место

Миња Даниловић      2. место

Нађа Јаничић           2. место

Филип Урошевић      2. место

Теодора Лакић         2. место

Ментор проф. Зоран Мићић 

Седми разред

Дуња Атанасковић   2. место

Ментор проф. Слађана Илић Петровић 

------------------------------------------

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ - КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА

 

На општинском такмичењу "Књижевна олимпијада" које је одржано у суботу, 11.02.2023. године ученици наше школе остварили су следећи пласман:

Лечић Уна                 3. место

Јаковљевић Ленка     3. место

Ментор проф. Оливера Ћурчић

 

-----------------------------------

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ - МАТЕМАТИКА

 

На општинском такмичењу из математике које је одржано у суботу, 4.2.2023. године ученици наше школе остварили су следећи пласман:

Трећи разред

1. Никола Вукановић – 3. место, ментор: Драгица Кривокућа

2. Нера Грбовић – 3. место, ментор: Ана Дитрих

3. Душан Плужаревић – похвала, ментор: Данијела Стојиљковић

4. Сања Атанасковић – похвала, ментор: Драгица Кривокућа

Четврти разред

1. Софија Кузељевић - 2. место, ментор: Дијана Малиџа Свитлица

2. Лена Кукић - 2. место, ментор: Јелена Алексић

3. Лазар Лирић - 3. место, ментор: Јелена Алексић

4. Аљоша Радошевић - 3. место, ментор: Јелена Алексић

5. Марко Живковић - 3. место, ментор: Дијана Малиџа Свитлица

6. Лара Текић - похвала, ментор: Антонела Стефановић

Пети разред

1. Стефан Васиљевић - 2. место, ментор: Марија Кузељевић

2. Одеса Марија Каса - Хорват - 2. место, ментор: Марија Кузељевић

3. Мариа Ковалска- 3. место, ментор: Марија Кузељевић

4. Јана Теодоровић- 3. место, ментор: Марија Кузељевић

5. Ђорђе Петровић- 3. место, ментор: Марија Кузељевић

6. Димитрије Басарин- похвала, ментор: Марија Кузељевић

Шести разред

1. Васја Цицмил - 2. место, ментор: Сузана Лаковић

2. Матија Теодоровић - 2. место, ментор: Сузана Лаковић

3. Никола Сечујски - 3. место, ментор: Сузана Лаковић

Седми разред

1. Дуња Атанасковић - 1. место, ментор: Лидија Шујица-Кисо

2. Зарије Чуровић - 3. место, ментор: Лидија Шујица-Кисо

Осми разред

1. Урош Велић – 1. место, ментор: Марко Ђорђевић

------------------------------------------

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ - ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

На општинском такмичењу из енглеског језика које је одржано у суботу, 4.2.2023. године ученица осмог разреда наше школе Јелена Вујовић освојила је треће место, ментор: Јована Комарица.

Свим ученицима честитамо на пласману на општинском такмичењу и желимо пуно успеха ученицима који су се пласирали на окружно такмичење.

Мој есДневник

Ko je na mreži: 12 gostiju i nema prijavljenih članova